fbpx

Apmaksa, Piegāde un Preču atgriešana

Piegādes informācija

SIA ARALAN (turpmāk – Sabiedrība) prioritāte ir piegādāt preces pēc iespējas ātrāk. Visi pasūtījumi, kas apstiprināti un apmaksāti līdz pulksten 15:00, tiks nosūtīti nākamajā darba dienā.

Mēs piedāvājam 2 piegādes veidus:

 1. Uz Omniva pakomātu;
 2. Uz Jūsu norādīto adresi ar TNT kurjeru.

Gadījumā, ja Jūs gribat saņemt nopirktās preces izmantojot citu piegādes veidu, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu info@aralan.lv.

Piegādes cena uz Omniva pakomātu:

 • Latvijā – € 3,00
 • Lietuvā un Igaunijā – € 5,00

Pasūtījumiem, kas pārsniedz EUR 35,00, piegāde uz Omniva pakomātu ir bez maksas.

 

Piegādes cena ar TNT kurjeru:

 • Latvijā – € 10,00
 • Lietuvā un Igaunijā – € 15,00

Pasūtījumiem, kas pārsniedz EUR 75,00, piegāde ar TNT kurjeru ir bez maksas.

Jebkurus papildu maksājumus, kas rodas mainot piegādes adresi, laiku vai citus apstākļus, kas nav saistīti ar Sabiedrību, apmaksā pircējs.

Apmaksa

Tieši pēc pasūtījuma apstiprināšanas Jūs saņemsiet e-pasta paziņojumu ar rēķinu, kur Jūs varat apskatīt pasūtītos produktus, daudzumu, cenu un kopējo pasūtījuma summu.

Jūsu pasūtījums tiks apstrādāts tikai tad, kad maksājums ir veikts.

Ir četras maksājumu iespējas:

 1. Bankas debetkarte/kredītkarte (nepieciešams kartes turētāja vārds, kartes numurs, derīguma termiņš un CVV kods);
 2. Internetbanka (bankas saite);
 3. PayPal;
 4. Bankas pārskaitījums.

Preču atgriešana

Ja Klients ir patērētājs Patērētāju tiesību aizsardzības likuma izpratnē (fiziskā persona, kas iegādājas preci(-es) nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko darbību), Klients var izmantot atteikuma tiesības. Ievērojot Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumiem Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” nosacījumus, patērētājam ir tiesības 30 (drīsdesmit) kalendāro dienu laikā atgriezt www.aralan.lv nopirktās preces. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņu skaita no dienas, kad Pircējs vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un kuru ir norādījis Pircējs, ir ieguvusi preci valdījumā.

Pircējam ir jāinformē Pārdevēju par lēmumu atteikties no Līguma pirms atteikuma termiņa beigām, rakstot elektroniski uz adresi info@aralan.lv un norādot šādu informāciju:

 1. skaidru un nepārprotamu apgalvojumu, ka Pircējs vēlas atkāpties no līguma;
 2. pasūtījuma veikšanas datumu;
 3. datumu, kad prece tika iegūta valdījumā;
 4. Pircēja vārdu un uzvārdu;
 5. precīzu preces nosaukumu.

Pircējs nodod preci atpakaļ Pārdevējam bez nepamatotas kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā no dienas, kad Pārdevējs tika informēts par atteikuma tiesību izmantošanu.

Pārdevējs bez nepamatotas kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā no dienas, kopš Pircēja paziņojumu par lēmumu atkāpties no Līguma saņemšanas, atmaksā Pircējam viņa samaksāto naudas summu. Pārdevējs minēto naudas summu atmaksā, izmantojot tāda paša veida bezskaidra naudas norēķinu līdzekli, kādu izmantoja Pircējs, izņemot gadījumus, kad Pircējs un Pārdevējs ir vienojušies atšķirīgi.

Pārdevējs ir tiesīgs aizturēt Pircēja samaksātās naudas summas atmaksu līdz brīdim, kad Pārdevējs ir saņēmis preci vai Pircējs iesniedzis Pārdevējam apliecinājumu par to, ka prece ir nosūtīta atpakaļ.

Pircēja tiešos izdevumus, kas saistīti ar preces atgriešanu, tajā skaitā transporta izdevumus, sedz Pircējs.

5.7. Atteikuma tiesību realizēšanas termiņā, Pircējam ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas ir nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes tirdzniecības vietā). Precēm ir jābūt nesabojātām, nezaudējušām sākotnējo izskatu un nelietotām. Ja prece nav pilnā komplektācijā vai nav oriģinālajā iepakojumā, vai preces iepakojums ir būtiski bojāts (izņemot gadījumu, kad nav iespējams atvērt iepakojumu, to nesabojājot), vai prece ir bojāta vai lietota, Pārdevējam ir tiesības nepieņemt preci.

Pircējs preci nodod tās oriģinālajā iepakojumā, tādā pašā komplektācijā, kādā tā tika saņemta, kopā ar preces pavaddokumentiem – lietošanas instrukciju un citiem ar preci saistītajiem dokumentiem.

Izvēlne